techniki projektowania ubioru jako forma kreowania wizerunku

kierunek studiów podyplomowych: techniki projektowania ubioru jako forma kreowania wizerunku

CEL STUDIÓW:

Słuchacze będą się kształcić na zajęciach dydaktycznych z: projektowania ubioru jako kreowania wizerunku, rysunku projektowego w pracy z komputerem (24 h), organizacji eventu, warsztatu projektowania ubioru. Warsztat projektowania ubioru (87 h) zawiera w sobie takie elementy jak: materiałoznawstwo, konstrukcja i modelowanie odzieży oraz techniki krawieckie. Studia mają przede wszystkim wymiar praktyczny i absolwent uzyska umiejętność produkcji ubrań oraz niezbędną wiedzę techniczną z dziedziny projektowania. Jest to propozycja dla wszystkich, którzy marzą o zawodzie projektanta, a program studiów jest odpowiedzią na wymagania stawiane profesjonalistom przez polskie i zagraniczne firmy odzieżowe.

STUDIA ADRESOWANE DO:

Propozycja studiów podyplomowych „Techniki projektowania ubioru jako forma kreowania wizerunku” jest jedyną ofertą tego typu na Dolnym Śląsku. Grupą adresatów studiów podyplomowych są absolwenci studiów licencjackich, magisterskich, jednolitych studiów magisterskich oraz inżynierskich zainteresowani zdobyciem umiejętności z zakresu projektowania ubioru. Absolwent uzyska kwalifikacje niezbędne do projektowania ubioru, co pozwoli mu podjąć pracę jako kreator mody, projektant odzieży.