Sztuka wizażu z kreowaniem wizerunku – studia podyplomowe

kierunek studiów podyplomowych: Sztuka wizażu z kreowaniem wizerunku

CEL STUDIÓW:

Celem studiów jest przekazanie aktualnej wiedzy oraz praktycznych umiejętności, pozwalających skutecznie i efektywnie realizować zadania, przed którymi stoją współcześni wizażyści – specjaliści sztuki makijażu i charakteryzacji oraz osoby odpowiedzialne za kreowanie wizerunku klientów. Program studiów pozwoli słuchaczom poznać najnowsze koncepcje, trendy i instrumenty z zakresu wizażu, budowania biznes planu własnej firmy, produkcji pokazów mody, sesji zdjęciowych (fashion i beauty), sesji wizerunkowych. W toku studiów uczestnicy poznają możliwości zastosowania i wykorzystania umiejętności i wiedzy dotyczącej negocjacji, autopromocji i autoprezentacji.

STUDIA ADRESOWANE DO:

Studia adresowane są do absolwentów studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich osób zainteresowanych sztuką wizażu, czynnych kosmetologów, osób pracujących przy organizacji sesji zdjęciowych i pokazów mody, pragnących podnieść i poszerzyć kwalifikacje zawodowe oraz umiejętności praktyczne.

• podstawy rysunku, warsztat kolorystyczny;
  • warsztaty fotografii beauty i fashion;
  • warsztaty wizażu (makijaż dzienny i wieczorowy, makijaż ślubny, makijaż Haute Couture, makijaż glamour, makijaż korekcyjny, podstawy charakteryzacji teatralnej i filmowej);
  • krótkie formy wideo w pracy wizażysty (makijaż HD);
  • autopromocja i autoprezentacja;
  • photoshop w pracy wizażysty;
  • podstawowe zasady savoir-vivre w pracy z klientami;
  • kontakty z mediami i kreowanie wizerunku;
  • event wizerunkowy;
  • analiza kolorystyczna;
  • blogosfera w pracy wizażysty.