Social media i mobile marketing – studia podyplomowe

kierunek studiów podyplomowych: Social media i mobile marketing

Studia podyplomowe

odpowiadające na rosnące zapotrzebowanie rynkowe na specjalistów sprawnie posługujących się nowoczesnymi narzędziami komunikacji. Zarówno media społecznościowe, jak i marketing prowadzony przy zastosowaniu takich mobilnych narzędzi, jak smartfony czy tablety stają się coraz popularniejszą formą komunikacji między producentami, handlowcami a klientem.Jednocześnie istnieją coraz bardziej wyspecjalizowane agencje, które opanowały i profesjonalnie stosują narzędzia z obszaru najnowszych mediów. To właśnie po takich specjalistów sięgnęli organizatorzy studiów podyplomowych zatrudniając ich jako praktyków do prowadzenia zajęć merytorycznych.

Studia dodatkowo wzbogacone są przedmiotami

pokazującymi szerszy kontekst komunikacyjny i społeczny zastosowania nowych technik. Absolwent studiów podyplomowych Social Media & Mobile Marketing staną się specjalistami, mogącymi liczyć na zatrudnienie zarówno w organizacjach biznesowych, jak i samorządowych i społecznych, które zrozumiały wyzwania nowych rynków i klientów oczekujących komunikacji online w każdej chwili i w każdym miejscu.

ILOŚĆ GODZIN