Pomoc psychologiczna w zaburzeniach seksualnych – studia podyplomowe

kierunek studiów podyplomowych: pomoc psychologiczna w zaburzeniach seksualnych

Studia podyplomowe z zakresu pomocy psychologicznej w zaburzeniach seksualnych mają charakter doskonalący i są adresowane do psychologów, pedagogów, psychiatrów, pracowników socjalnych, prawników, pielęgniarzy i lekarzy. W toku studiów słuchacze będą mieli możliwość zdobycia systematycznej wiedzy w zakresie rozwoju seksualnego człowieka, zaburzeń w rozwoju seksualnym dzieci, młodzieży i dorosłych. Studia umożliwiają praktyczne przygotowanie absolwentów do realizacji zadań zawodowych w zakresie diagnozowania i terapii osób z zaburzeniami seksualnymi, w każdej fazie rozwoju, a w szczególności do: rozpoznawania zaburzeń seksualnych, prowadzenia działań edukacyjnych i profilaktycznych w zakresie seksualności człowieka oraz do sporządzania opinii sądowych.

praktyki: 120h