Fotografia, film i nowe technologie w mediach i promocji

kierunek studiów podyplomowych: Fotografia, film i nowe technologie w mediach i promocji

Studium przygotowuje do

wykorzystania nowoczesnych technologii multimedialnych w produkcji materiałów dziennikarskich i promocyjno-reklamowych. Priorytetem jest zapoznanie z tworzeniem materiałów wizualnych i audiowizualnych jako wszechstronną dziedziną użytkową.

Studenci zdobędą wiedzę

o komunikacyjnych, społecznych i rynkowych uwarunkowaniach produkcji audiowizualnej – zwłaszcza w kontekście mediów internetowych, reklamy, promocji i public relations.

Zdecydowaną większość programu studiów stanowią zajęcia warsztatowe ukierunkowane na kształtowanie praktycznych umiejętności w zakresie planowania koncepcyjnego oraz zróżnicowanych technik rejestracji, obróbki i przetwarzania obrazu i dźwięku. Warsztaty prowadzone są przez uznanych reżyserów, fotografów i producentów multimedialnych z bogatym doświadczeniem zawodowym.

CZAS TRWANIA
ILOŚĆ GODZIN