Dziennikarstwo i public relations – studia podyplomowe

kierunek studiów podyplomowych: Dziennikarstwo i public relations

CEL STUDIÓW:

Celem studiów jest przekazywanie szerokiego zakresu wiedzy, umiejętności i kompetencji, jak i wielokierunkowe i wielofunkcjonalne przygotowanie zawodowe z zakresu wielu rodzajów dziennikarstwa, Public Relations i rzecznictwa prasowego. Dzięki bardzo dobrze rozbudowanemu zapleczu technicznemu, na które składają się nowocześnie wyposażone studio radiowe, pracownia dziennikarstwa on-line, atelier fotograficzne, dwie pracownie fotograficzne, sala komputerowa, słuchacze zdobywają przygotowanie zawodowe w warunkach analogicznych do istniejących na przyszłych stanowiskach pracy.

STUDIA ADRESOWANE DO:

Studia kierowane do osób rozważających wykonywanie zawodu dziennikarza lub PR managera

CZAS TRWANIA
ILOŚĆ GODZIN