Dolnośląski Uniwersytet Trzeciego Wieku w DSW

Dolnośląski Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Dolnośląskiej Szkole Wyższej to „Miejsce dla Ciebie”. Celem naszej działalności i nadrzędnym zadaniem jest rozwój intelektualny naszych Słuchaczy, dbałość o ich kondycję fizyczną, ale także tworzenie przyjaznej przestrzeni do aktywnego spędzania czasu wolnego. Organizujemy liczne wydarzenia naukowe, kulturalne i artystyczne, w których aktywnie uczestniczą Słuchacze DUTW. Jesteśmy również Uczelnią, która umożliwia realizację własnych pasji i zainteresowań, m.in. mamy własną galerię sztuki i teatr akademicki, w którym wraz ze studentami DSW grają również seniorzy. Dolnośląski Uniwersytet Trzeciego Wieku przy DSW swoją działalność rozpoczął w 2007 roku. W ciągu ostatniej dekady już kilka tysięcy osób w okresie późnej dorosłości, skorzystało z naszej oferty. Dołącz do naszej wspólnoty.

Dolnośląski Uniwersytet Trzeciego Wieku w Dolnośląskiej Szkole Wyższej
REKRUTACJA NA ROK AKADEMICKI 2017/2018 – REKRUTACJA OD 1 WRZEŚNIA

CO OFERUJEMY?

• wykłady otwarte
  • nauka języków obcych (angielski, niemiecki)
  • zajęcia komputerowe
  • zajęcia sportowe (gimnastyka, basen, zumba)
  • spotkania z ludźmi kultury
  • wyjścia do muzeów i teatrów, na koncerty
  • warsztaty artystyczne i fotograficzne
  • rozwijanie własnych zainteresowań
  • liczne wydarzenia okolicznościowe i plenerowe
pedagogika

GDZIE SIĘ ZGŁASZAĆ?

Dolnośląski Uniwersytet III Wieku
kierownik – mgr Anna Wojtasik
ul. Wagonowa 9, pok. 36 (I piętro)
kontakt tel. 693-010-161

✉ kontakt e-mail: dutw@dsw.edu.pl

KONSULTACJE – (sierpień 2017):

• 16.08.2017 (środa) 10.00-12.00
  • 18.08.2017 (piątek) 10.00-12.00
  • 21.08.2017 (poniedziałek) 10.00-12.00
  • 23.08.2017 (środa) 10.00-12.00
  • 28.08.2017 (poniedziałek) 10.00-12.00
  • 30.08.2017 (środa) 10.00-12.00

pedagogika

JAK DO NAS DOJECHAĆ?

Komunikacją miejską
do Centrum Rekrutacyjnego dojedziesz autobusami linii: 106; 107; 109; 132; 142; 148; 149; 406; 409; 609 wysiądź na przystanku Dolnośląska Szkoła Wyższa

Samochodem
Przy Centrum Rekrutacyjnym znajduje się bezpłatny parking

Dolnośląska Szkoła Wyższa w rankingu Perspektywy od lat uznawana jest za najlepszą niepubliczną uczelnię magisterską na Dolnym Śląsku oraz jeden z najważniejszych ośrodków akademickich w Polsce. Uczelnia posiada pełne uprawnienia akademickie (do nadawania tytułu doktora oraz doktora habilitowanego). Zajęcia naukowo-dydaktyczne realizowane są w oparciu o autorskie i wielokrotnie nagradzane programy kształcenia. Ponadto studenci, absolwenci oraz pracownicy mają do dyspozycji jedną z największych w Polsce akademickich bibliotek, własną księgarnię, wydawnictwo naukowe, studio telewizyjne, pracownie (multimedialne, informatyczne, projektowe i fotograficzne) oraz nowoczesne laboratorium dźwięku ze studiem nagraniowym. W ramach uczelni aktywnie funkcjonują także galeria sztuki, teatr akademicki, Dolnośląski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz własne Centrum Konferencyjne. Dogodna lokalizacja w centrum Wrocławia, bezpłatne parkingi, dostępność i otwartość dla osób z niepełnosprawnościami oraz społeczne zaangażowanie uczelni, tworzą niezwykle przyjazną przestrzeń do rozwoju osobistego na każdym etapie kształcenia.

W tym budynku mieści się Centrum Rekrutacyjne Dolnośląskiej Szkoły Wyższej