Animacja 3D w mediach – studia podyplomowe

kierunek studiów podyplomowych: Animacja 3D w mediach

CEL STUDIÓW:

W ramach studiów każdy słuchacz będzie miał okazję poznać podstawy pracy w środowisku 3D od modelowania przez rigowanie i animację 3D po shading, oświetlenie i rendering. W czasie zajęć student będzie pracował nad projektami ćwiczeniowymi pod okiem i przewodnictwem czynnych zawodowo specjalistów mających na co dzień styczność z poważnymi produkcjami.

STUDIA ADRESOWANE DO:

Studia podyplomowe o specjalności Animacja 3D w mediach skierowane są do początkujących grafików komputerowych, których celem zawodowym jest wyspecjalizowanie się w grafice 3D oraz animacji na potrzeby filmu, telewizji oraz gier.

• Ekonomika i organizacja produkcji multimediów
  • Historia i antropologia animacji i efektów specjalnych
  • Język i teoria filmu
  • Preprodukcja – storyboarding, concept arty, animatiki