efekty specjalne i cyfrowa postprodukcja – studia podyplomowe

kierunek studiów podyplomowych: efekty specjalne i cyfrowa postprodukcja

CEL STUDIÓW:

W ramach studiów studenci poznają podstawowe techniki pracy z materiałem filmowym od montażu i korekcji barwnej przez tworzenie animowanych reklam telewizyjnych i czołówek filmowych po pracę nad efektami specjalnymi, compositing i rendering do formatów spełniających normy popularnych mediów. W trakcie nauki student będzie miał okazję pracować nad projektami ćwiczeniowymi pod przewodnictwem specjalistów na co dzień pracujących w branży postprodukcji filmowo-telewizyjnej.

STUDIA ADRESOWANE DO:

Studia podyplomowe o specjalności efekty specjalne i cyfrowa postprodukcja skierowana jest do entuzjastów filmu oraz grafiki animowanej, których interesuje obróbka materiałów filmowych oraz popularny w filmie i reklamie telewizyjnej Motion Design.

• Ekonomika i organizacja produkcji multimediów
  • poznania taktyki pracy detektywistycznej
  • Historia i antropologia animacji i efektów specjalnych
  • Język i teoria filmu